سایر امکانات
پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
ثبت شرکت
از زمانی که مسعود سلطانی‌فر جانشین محمود گودرزی شد بحث‌هایی در خصوص تغییرات در هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به میان آمد. با وجود اینکه وزیر ورزش جلساتی با اعضای هیئت مدیره هر دو باشگاه برگزار کرده، امابیشتر مباحث این جلسات، توصیه به آرامش، اظهارنظر در جهت حفظ منافع باشگاهو دیگر مسائل بوده است.

اکنون خبر می‌رسد این احتمال وجود دارد که اعضای هیئت مدیره این دو باشگاه تغییر کند. علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به دلیل قانون منع استفاده از بازنشسته‌‌ها نمی‌تواند مدیرعامل شود و چون پرسپولیس در ثبت شرکت‌ ها به ثبت رسیده نمی‌تواند با سرپرست ادارهشود. اگر طاهری رفتنی باشد، هیئت مدیره پرسپولیس هم دستخوش تغییرات خواهد شد. جعفر کاشانی، محمد زادمهر، فرشید گل‌زاده، حمیدرضا گرشاسبی به همراه طاهری اعضای هیئت مدیره پرسپولیس هستند.

تغییرات اما در استقلال جدی‌تر از پرسپولیس است. پس از درگذشت مرحوم منصور پورحیدری، قرار بود سلطانی‌فر نفر پنجم هیئت مدیره استقلال را معرفی کند، اما این اتفاق هنوز نیفتاده و جلسات با حضور 4 نفر برگزار می‌شود، این در حالی است که تعداد اعضای هیئت مدیره باید فرد باشد. از طرفی حواشی اخیر باشگاه استقلال صندلی مدیرعامل استقلال را لرزان کرده است. برداشت یک میلیارد تومان از حساب استقلال، اتفاقات آکادمی این باشگاه، ضرب و شتم سرپرست جوانان توسط یک لیدر، عدم نتیجه‌گیری استقلال و ... مواردی است که باعث شده احتمال تغییراتمدیریتی را در این باشگاه افزایش یابد. مدیرعامل استقلال که در آخرین روزهای کاری گودرزی وزیر پیشین ورزش به عنوان مدیرعامل انتخاب شد، بارها گفته بود که از سوی وزیر ورزش انتخاب نشده که او بخواهد کنارش بگذارد.

ازطرفی، باید به این نکته اشاره کرد که به دلیل اینکه هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس به ثبت شرکت‌ ها نرسیده، غیرقانونی بوده و وزارت ورزش به دنبال ایناست که مشکلات حقوقی را برطرف کرده تا بتواند با دست باز اقدام به تغییراتدر هیئت مدیره این باشگاه کند. هم اکنون هیئت مدیره زمان فتح‌الله‌زاده و رویانیان ثبت شده‌اند. باید منتظر ماند و دید که آیا وزیر ورزش تصمیماتش راعملی کرده یا در نهایت تصمیم می‌گیرد سرخابی‌ها با هیئت مدیره‌های فعلی خود به کار ادامه دهند.

برچسب :
نوشته شده در جمعه بیست و چهارم 10 1395 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
منطقه آزاد چابهار ثبت شرکت
 مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: حدود ۱۳۰ شرکت افغانستانی در منطقه آزاد چابهار ثبت شرکت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، حامد علی مبارکی عصر امروز در نخستین نشست مشترک استانداران مرزی با اشاره به اینکه ایران و افغانستان مشترکات زیادی دارند اظهار داشت: نخستین اشتراک زبان فارسی است که آن را پاس می‌داریم، همچنین با توجه به اینکه دو کشور مدت زیادی در مقابل استکبار ایستادگی کرده‌اند و اکنون در جهت توسعه قرار دارند نیاز است همکاری و تعاملات خود را به صورت گسترده انجام دهند.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: چابهار کانون توسعه است و باید به گونه‌ای برای آن برنامه‌ریزی کنیم که نسل‌های آینده بتوانند به صورت مناسب از این منطقه بهره ببرند، همچنین وجود افراد زیاد برای سرمایه‌گذاری در منطقه چابهار نشان دهنده اهمیت این منطقه است و ایران تمایل دارد کشور افغانستان در این منطقه سرمایه‌گذاری کند.

وی در ارتباط با مسئله راهبردی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: مسئله ترانزیت دارای اهمیت بسیاری است که در دولت یازدهم به صورت جدی در شرق کشور آغاز به کار کرده و امیدواریم این هم‌افزایی ادامه پیدا کند تا بتوانیم برون‌رفت مناسبی داشته باشیم.

مبارکی با بیان اینکه در چابهار تسهیلات مناسبی برای سرمایه‌گذاران وجود دارد، افزود: حدود 130 شرکت افغانستانی در منطقه آزاد چابهار ثبت شرکت کرده‌اند و برخی نیز سرمایه‌گذاری کرده‌اند که تسهیلاتی نظیر 50 درصد تخفیف در بندرها، کاهش 20 تا 30 درصد هزینه‌های سوخت و اختصاص انبارها در مدت یک تا دو ماه برای اجناسی که در حال ترانزیت هستند، به آنها ارائه می‌شود.

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار ‌خاطرنشان کرد: تشکیل کمیته مشترک برای پیگیری ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک در بخش خصوصی، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف، برگزاری جشنواره‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی، حذف هزینه‌های حمل و نقل و برقراری تعرفه‌های ترجیحی بین دو کشور از موضوعات پیشنهادی است.

برچسب :
نوشته شده در سه شنبه جهاردهم 10 1395 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
هتل Rock First Line باتومی گرجستان

هتل Rock First Line باتومی گرجستان

هتل Rock First Line درشهر باتومی گرجستان قرار دارد این هتل در 100 m(متری) دریای سیاه قرار دارد یعنی شما میتوانید با پای پیاده در عرض 1 دقیقه به ساحل دریای سیاه برسید.

از هتل Rock First Line تامرکز شهر باتومی حدود 1.5 km(کیلو متر) فاصله است و ایستگاه قطار باتومی در 5 km(کیلومتری) این هتل و فرودگاه بین المللی باتومی در 7 km(کیلومتری) این هتل قرار دارد.

hotel-rock-first-line-koli

امکانات هتل Rock First Line باتومی گرجستان

اتاق های هتل Rock First Line مجهز به سیستم تهویه هوا و یک بالکن خصوصی و یک منطقه مبله برای استراحت شما وجود دارد.

در هتل Rock First Line برای شما هر روز یک میان وعده در داخل هتل تدارک دیده شده است,همچنین در این هتل شما میتوانید برای گردش,از این هتل دوچرخه کرایه کنید.

در هتل Rock First Lineشما میتوانید به زبان های(انگلیسی,روسی و اکراینی) صحبت کنید.این هتل برایشما امکان فکس و فتو کپی را برای کسب و کار شما در این هتل ارائه می دهد.

hotel-rock-first-line-otag

اگر می خواهید تور گرجستان خود را در هتل Rock First Line سپری کنید با کارشناسان تور گرجستان در شرکت ما تماس بگیرید.


برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم 8 1395 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
هتل Green Palace

هتل Green Palace ایروان ارمنستان 

هتل Green Palaceدر شهر ایروان ارمنستان واقع شده است.فاصله این هتل تا پارک آبی جهانی ایروان فقط ۵۰ m(متر) است.از این هتل آرام (Green Palace) تا مرکز شهر ایروان حدود ۵ km(کیلومتر) فاصله است.این هتل در کنار باغ وحش ایروان است.از هتل Green Palace تا فرودگاه بین المللی (Zvartnots) با ماشین حدود ۲۰ دقیقه فاصله است و همچنین تا ایستگاه قطار ایروان با ماشین حدود ۱۰ دقیقه طول میکشد.

تور ارمنستان هتل Green Palace ایروان ارمنستان|چهار ستاره

امکانات هتل Green Palace ایروان ارمنستان 

هتل Green Palace به شما یک پارکینگ خصوصی در داخل هتل به صورت رایگان ارائه می دهد.

همه اتاق های هتل  Green Palace مجهز به سیستم تهویه هوا می باشند و همچنین اتاق های هتل به صورت زیبا تزئین شده اند و در هر اتاق یک تلوزیون صفحه تخت کابلی و شبکه اینترنت بی سیم (WiFi) به صورت رایگان برای شما ارائه می دهند.

هتل Green Palace برای کسانی که قصد مسافرت به ایروان ارمنستان را دارند هتل مناسبی است.


برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم 8 1395 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
هتل هاوانا وارنا بلغارستان

هتل هاوانا وارنا بلغارستان|چهار ستاره(Havana Hotel):

%d9%87%d8%aa%d9%84-%d9%87%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7-%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%86%d8%a7

درباره هتل هاوانا وارنا:

هتل هاوانا وارنایکی از هتل های ۴ ستاره شهر وارنای بلغارستان می باشد که در یک مکان زیبا در بخش غربی منطقه تفریحی شن های طلایی واقع شده و دارای ۱۲۸ اتاق در ۱۵ طبقه می باشد.

همه اتاق های هتل هاوانا وارنا بزرگ و راحت هستند و مجهز به سیستم تهویه مطبوع،وان حمام،تلویزیون ماهواره ای،تلفن،مینی بار و بالکن با چشم انداز به دریا و پارک هستند.

از جمله امکانات رفاهی هتل هاوانا وارنا یک استخر روباز بزرگ است که دارای چند تراس آفتاب همراه با صندلی آفتابی و چتر می باشد.

لحظات شگفت انگیزی در کازینوی هتل هاوانا وارنا در انتظار مسافرین هتل می باشد.هتل هم چنین برای راحتی مسافرین دارای یک بوفه مفصل ،تریای لابی و رستوران می باشد و غذاهای محلی و بین المللی در آن سرو می گردد.

اگر می خواهید تور وارنا خود را در هتل هاوانا وارنا سیتی بلغارستان سپری کنید با کارشناسان تور بلغارستان در شرکت ما تماس بگیرید.


برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم 8 1395 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
هتل نووتل مسکو سنتر

هتل نووتل مسکو سنتر | چهار ستاره( Novotel Moscow Centre Hotel):

%d9%87%d8%aa%d9%84-%d9%86%d9%88%d9%88%d8%aa%d9%84-%d9%85%d8%b3%da%a9%d9%88-%d8%b3%d9%86%d8%aa%d8%b1

درباره هتل نووتل مسکو سنتر:

هتل نووتل مسکو سنتریکی از هتل های چهار ستاره شهر مسکو می باشد که ۱۵ دقیقه با ماشین از میدان سرخ و کاخ کرملین فاصله دارد و دارای یک نمای شیشه ای مدرن می باشد ودر رستوران هتل غذاهای بین المللی سرو می گردد.

اتاق های هتل نووتل مسکو سنتر مبله و مجهز به مبلمان چوبی,تلویزیون,مینی بار,گاوصندوق,امکانات نوشیدنی داغ هستند وهر روز یک بطری آب معدنی به میهمانان ارائه می دهد.

هر روز صبح ،بوفه صبحانه در سالن غذاخوری مسکو سنتر سرو می گردد.

میهمانان هتل می توانند به صورت رایگان از سالن فیتنس نووتل استفاده کنند و در تریای لابی هتل نوشیدنی میل نمایند. هتل هم چنین دارای انبار بارو چمدان و بسته های نهار برای سفرهای روزانه می باشد.

ایستگاه مترو Mendeleyevskaya درست روبروی هتل و ایستگاه مترو Novoslobodskaya 5 دقیقه پیاده از هتل فاصله دارد.

Tverskoy یک انتخاب عالی برای مسافرینی می باشد که به تئاتر،فرهنگ و تاریخ علاقمند هستند.


برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم 8 1395 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
تور مشهد سد چالیدره طرقبه

تور مشهد سد چالیدره طرقبه

سد چالیدره طرقبه

سد چالیدره

تور مشهد سد چالیدره طرقبه

از مهمترین ییلاق های کوهستانی حاشیه مشهد، طرقبهاست که در ۱۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد و در مسیر راه جاغرق واقع شده و از غرب به کوه های بینالود و از شمال به کوه تخت رستم محدود می شود. طرقبه دارای باغ های فراوان با میوه های متنوع و چشمه سارهای زیباست و رودخانه ایزیبا از کنار آن می گذرد و در تابستان دارای آب و هوای خنک و مطبوع است . دره سرسبز و خرم طرقبه به واسطه اتصال به ییلاق های دیگر و نزدیکی به مشهد از قدیم به عنوان تفریحگاه مورد توجه ساکنان و زائران مشهد بوده است. جاذبههای گردشگری و سیاحتی طرقبه موقعیتی توریستی برای این منطقه فراهم ساخته که درزندگی مردم طرقبه و مشهد نقشی مؤثر و حائز اهمیت دارد.

سد چالی دره یک سد خاکی با هسته رسی است که بوسیله رودخانه جاغرق پرآب می شود. این سد در ابتدای جاده روستای نقندر و در سمت چپ جاده در دره ای باهمین نام ساخته شده است. اخیرا به همت شهرداری طرقبه و سازمان گردشگری هزینه های بسیار زیادی برای زیبا سازی ارتفاعات اطراف سد صورت گرفته و مجتمع تفریحی توریستی چالیدره حاصل این تلاش می باشد. مکانهای زیبا جهت استراحت و همچنین قایقرانی از جمله محلهای جالب این مجموعه می باشد.

تور مشهد

ورودی ها


برچسب :
نوشته شده در شنبه بیست و دوم 3 1395 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
تور کیش دی ماه ۹۴ هتل پارسیان

تور کیش دی ماه ۹۴ هتل پارسیان

تور کیش دی ماه ۹۴ هتل پارسیان

تور کیش دی ماه ۹۴

تور کیش دی هتل پارسیان

عکس های هتل پارسیان کیش 1

نمایی زیبا از بیرون هتل پارسیان

هتل پارسیان یکی از هتل های سه ستاره ی جزیره کیشمی باشد که در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع در سال ۱۳۷۶ به بهره برداری رسیده است. موقعیت مکانی منحصر به فرد، قرار گرفتن در میان دو بازار بزرگ، نزدیکی به ۴ بازار معروف دیگر، مجاورت با تالار شهر ( محل برگزاری جشنواره ها و کنسرت های موسیقی )، فاصله بسیار کم با دریا، اسکله تفریحی و اماکن تفریحی در کنار امکانات و خدمات مناسب، سبب شده تا هتل پارسیان به یکی از معروف ترین هتل های جزیره کیش تبدیل شود.

تاریخ ارسال پکیج تور کیش دی ماه ۹۴        :  دی ماه ۹۴

مقصد پرواز از                                          :      تهران

نام هتل                                                  : هتل پارسیان

خدمات و ستاره هتل                                        : ۳ ستاره

منطقه هتل                                          : کیش

هواپیمایی                                              :     یوئینگ و ایرباس

نرخ تور دو شب و سه روز                                      : ۵۴۰٫۰۰۰ هزار تومان

نرخ تور ۳ شب و ۴ روز                                      : ۵۹۰٫۰۰۰

خدمات تور کیش                                       :      بلیط هواپیما – اقامت – صبحانه بوفه – ترانسفر فرودگاهی – تخفیفات گردشگری.

توضیحات                                                :       پروازهای تور کیش به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند

نام آژانس مجری تور                                :    کیش سیر

تلفن تماس                                             :     ۸۸۵۰۷۲۵۰
.

۱- قیمت هایی که ذکر می شود کف قیمت می باشد و ممکن است دستخوش تغییر اندکی بشود.

۲- قیمت ها به ازای هر نفر می باشد.

۳- با توجه به اینکه کلیه هتل ها در این سایت به همراه اطلاعات کامل پوشش داده شده است توصیه می شود ابتدا هتل ها را چک نمایند تا بتوانند بهترین انتخاب را برای تور کیش داشته باشند.

۴- قیمت تور کیش بعضی از بهترین و پرمخاصب ترین هتل های کیش در زیر به شکل جدولی ذکر شده و هر روز در صورت تغییر قیمت ها به روز می شود. برای اطلاع از قیمت هتل مورد نظر خود با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید.

۵- قوانین هتل ها در مورد هزینه اقامت کودکان متفاوت است اما به صورت کلی برای کودکان زیر ۲ سال بین ۵۰٫۰۰۰ تا ۶۰٫۰۰۰ هزارتومان و برای کودکان بین ۲ تا ۵ سال فقط هزینه بلیط استرداد می گردد.

۶- در انتخاب هتل و زمان سفر دقت کامل به عمل آید زیرا تور به صورت چارتر و غیرقابل برگشت است.

۷- محرمیت شرعی و قانونی ملاک پذیرش مهمان در یک اتاق و یا سوئیت می باشد لذا همراه داشتن شناسنامه عکس دار  و کارت ملی الزامیست.

۸- ساعت تحویل اتاق ۱۴ و تخلیه اتاق ۱۲ می باشد و هتل هیچ گونه تعهدی در قبال واگذاری اتاق قبل ساعت ۱۴ ندارد.


برچسب :
نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
تور کیش دی ماه ۹۴ هتل سان رایز

تور کیش دی ماه ۹۴ هتل سان رایز

تور کیش دی ماه ۹۴ هتل سان رایز

تور کیش دی ماه ۹۴

تور کیش هتل سان رایز

sunrise_hotel_kish#2

هتل سان رایز کیش واقع در مرکز جزیره میباشد پشت بازار پردیس ۱  که دارای ۲۵ سوئیت ۱ خوابه ،۶ سوئیت ۲ خوابه و ۲ سوئیت ۳ خوابه می باشد که کلیه اتاق ها دارای تلفن ، تلویزیون ، یخچال و اسپلیت و اینترنت می باشد.

تاریخ ارسال پکیج تور کیش دی ماه ۹۴        :  دی ماه ۹۴

مقصد پرواز از                                          :      تهران

نام هتل                                                  : هتل سان رایز کیش

خدمات و ستاره هتل                                        : ۳ ستاره

منطقه هتل                                          : کیش

هواپیمایی                                              :     یوئینگ و ایرباس

نرخ تور دو شب و سه روز                                      : ۵۴۰٫۰۰۰ هزار تومان

نرخ تور ۳ شب و ۴ روز                                      : ۵۹۰٫۰۰۰

خدمات تور کیش                                       :      بلیط هواپیما – اقامت – صبحانه بوفه – ترانسفر فرودگاهی – تخفیفات گردشگری.

توضیحات                                                :       پروازهای تور کیش به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند

نام آژانس مجری تور                                :    کیش سیر

تلفن تماس                                             :     ۸۸۵۰۷۲۵۰
.

۱- قیمت هایی که ذکر می شود کف قیمت می باشد و ممکن است دستخوش تغییر اندکی بشود.

۲- قیمت ها به ازای هر نفر می باشد.

۳- با توجه به اینکه کلیه هتل ها در این سایت به همراه اطلاعات کامل پوشش داده شده است توصیه می شود ابتدا هتل ها را چک نمایند تا بتوانند بهترین انتخاب را برای تور کیش داشته باشند.

۴- قیمت تور کیش بعضی از بهترین و پرمخاصب ترین هتل های کیش در زیر به شکل جدولی ذکر شده و هر روز در صورت تغییر قیمت ها به روز می شود. برای اطلاع از قیمت هتل مورد نظر خود با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید.

۵- قوانین هتل ها در مورد هزینه اقامت کودکان متفاوت است اما به صورت کلی برای کودکان زیر ۲ سال بین ۵۰٫۰۰۰ تا ۶۰٫۰۰۰ هزارتومان و برای کودکان بین ۲ تا ۵ سال فقط هزینه بلیط استرداد می گردد.

۶- در انتخاب هتل و زمان سفر دقت کامل به عمل آید زیرا تور به صورت چارتر و غیرقابل برگشت است.

۷- محرمیت شرعی و قانونی ملاک پذیرش مهمان در یک اتاق و یا سوئیت می باشد لذا همراه داشتن شناسنامه عکس دار  و کارت ملی الزامیست.

۸- ساعت تحویل اتاق ۱۴ و تخلیه اتاق ۱۲ می باشد و هتل هیچ گونه تعهدی در قبال واگذاری اتاق قبل ساعت ۱۴ ندارد


برچسب :
نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
تور کیش دی ماه ۹۴ هتل آفتاب شرق

تور کیش دی ماه ۹۴ هتل آفتاب شرق

تور کیش دی ماه ۹۴ هتل آفتاب شرق

تور کیش دی ماه ۹۴

تور کیش دی هتل آفتاب شرق

aftabshargh_hotel_kish#1

هتل آفتاب شرق کیش به فاصله ۱۰ دقیقه ای از مرکز جزیره واقع در میدان سعدی ، ابتدای جاده ی جهان ،نزدیک بازار عربها تاسیس شدهاست. از لحاظ کیفیتی و خدماتی در رده ۳ ستاره تاپ می باشد .

معمولا مسافرین هتل آفتاب شرق کیشتنها از لحاظ فاصله با مرکز بازارها کمی گلایه میکنند که مدیریت محترم اینهتل با درایت خود و مقرر نمودن روزانه چند نوبت سرویس رفت و برگشت رایگان به بازارها این مشکل را به خوبی حل کرده اند و در ضمن این سرویس به بازارهااز جهتی باعث شده است که مسافرین به نوعی گشت در زیباترین و معروفترین جاده ی جزیره کیش * جاده ی جهان * را تجربه کنند که از ویژگی های بی نظیر این هتل می باشد.

تاریخ ارسال پکیج تور کیش دی ماه ۹۴        :  دی ماه ۹۴

مقصد پرواز از                                          :      تهران

نام هتل                                                  : هتل آفتاب شرق کیش

خدمات و ستاره هتل                                        : ۳ ستاره

منطقه هتل                                          : کیش

هواپیمایی                                              :     یوئینگ و ایرباس

نرخ تور دو شب و سه روز                                      : ۴۶۰٫۰۰۰ هزار تومان

نرخ تور ۳ شب و ۴ روز                                      : ۵۱۰٫۰۰۰

خدمات تور کیش                                       :      بلیط هواپیما – اقامت – صبحانه بوفه – ترانسفر فرودگاهی – تخفیفات گردشگری.

توضیحات                                                :       پروازهای تور کیش به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند

نام آژانس مجری تور                                :    کیش سیر

تلفن تماس                                             :     ۸۸۵۰۷۲۵۰
.

۱- قیمت هایی که ذکر می شود کف قیمت می باشد و ممکن است دستخوش تغییر اندکی بشود.

۲- قیمت ها به ازای هر نفر می باشد.

۳- با توجه به اینکه کلیه هتل ها در این سایت به همراه اطلاعات کامل پوشش داده شده است توصیه می شود ابتدا هتل ها را چک نمایند تا بتوانند بهترین انتخاب را برای تور کیش داشته باشند.

۴- قیمت تور کیش بعضی از بهترین و پرمخاصب ترین هتل های کیش در زیر به شکل جدولی ذکر شده و هر روز در صورت تغییر قیمت ها به روز می شود. برای اطلاع از قیمت هتل مورد نظر خود با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید.

۵- قوانین هتل ها در مورد هزینه اقامت کودکان متفاوت است اما به صورت کلی برای کودکان زیر ۲ سال بین ۵۰٫۰۰۰ تا ۶۰٫۰۰۰ هزارتومان و برای کودکان بین ۲ تا ۵ سال فقط هزینه بلیط استرداد می گردد.

۶- در انتخاب هتل و زمان سفر دقت کامل به عمل آید زیرا تور به صورت چارتر و غیرقابل برگشت است.

۷- محرمیت شرعی و قانونی ملاک پذیرش مهمان در یک اتاق و یا سوئیت می باشد لذا همراه داشتن شناسنامه عکس دار  و کارت ملی الزامیست.

۸- ساعت تحویل اتاق ۱۴ و تخلیه اتاق ۱۲ می باشد و هتل هیچ گونه تعهدی در قبال واگذاری اتاق قبل ساعت ۱۴ ندارد


برچسب :
نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر

X