سایر امکانات
پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
ثبت شرکت
از زمانی که مسعود سلطانی‌فر جانشین محمود گودرزی شد بحث‌هایی در خصوص تغییرات در هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به میان آمد. با وجود اینکه وزیر ورزش جلساتی با اعضای هیئت مدیره هر دو باشگاه برگزار کرده، امابیشتر مباحث این جلسات، توصیه به آرامش، اظهارنظر در جهت حفظ منافع باشگاهو دیگر مسائل بوده است.

اکنون خبر می‌رسد این احتمال وجود دارد که اعضای هیئت مدیره این دو باشگاه تغییر کند. علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به دلیل قانون منع استفاده از بازنشسته‌‌ها نمی‌تواند مدیرعامل شود و چون پرسپولیس در ثبت شرکت‌ ها به ثبت رسیده نمی‌تواند با سرپرست ادارهشود. اگر طاهری رفتنی باشد، هیئت مدیره پرسپولیس هم دستخوش تغییرات خواهد شد. جعفر کاشانی، محمد زادمهر، فرشید گل‌زاده، حمیدرضا گرشاسبی به همراه طاهری اعضای هیئت مدیره پرسپولیس هستند.

تغییرات اما در استقلال جدی‌تر از پرسپولیس است. پس از درگذشت مرحوم منصور پورحیدری، قرار بود سلطانی‌فر نفر پنجم هیئت مدیره استقلال را معرفی کند، اما این اتفاق هنوز نیفتاده و جلسات با حضور 4 نفر برگزار می‌شود، این در حالی است که تعداد اعضای هیئت مدیره باید فرد باشد. از طرفی حواشی اخیر باشگاه استقلال صندلی مدیرعامل استقلال را لرزان کرده است. برداشت یک میلیارد تومان از حساب استقلال، اتفاقات آکادمی این باشگاه، ضرب و شتم سرپرست جوانان توسط یک لیدر، عدم نتیجه‌گیری استقلال و ... مواردی است که باعث شده احتمال تغییراتمدیریتی را در این باشگاه افزایش یابد. مدیرعامل استقلال که در آخرین روزهای کاری گودرزی وزیر پیشین ورزش به عنوان مدیرعامل انتخاب شد، بارها گفته بود که از سوی وزیر ورزش انتخاب نشده که او بخواهد کنارش بگذارد.

ازطرفی، باید به این نکته اشاره کرد که به دلیل اینکه هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس به ثبت شرکت‌ ها نرسیده، غیرقانونی بوده و وزارت ورزش به دنبال ایناست که مشکلات حقوقی را برطرف کرده تا بتواند با دست باز اقدام به تغییراتدر هیئت مدیره این باشگاه کند. هم اکنون هیئت مدیره زمان فتح‌الله‌زاده و رویانیان ثبت شده‌اند. باید منتظر ماند و دید که آیا وزیر ورزش تصمیماتش راعملی کرده یا در نهایت تصمیم می‌گیرد سرخابی‌ها با هیئت مدیره‌های فعلی خود به کار ادامه دهند.

برچسب :
نوشته شده در جمعه بیست و چهارم 10 1395 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر

X