سایر امکانات
پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
هتل هیلتون دبی د واک

هتل هیلتون دبی د واک دبی

Hilton Dubai The Walk

http://q-ec.bstatic.com/images/hotel/840x460/339/33971414.jpg

درباره هتل هیلتون دبی د واک

هتل هیلتون دبی د واک” (Hilton Dubai The Walk) در منطقه جمیرا شهر دبی واقع شده است و جزو مجموعه هتل های هیلتون می‌باشد. این هتل در ساحل زیبا و شنی جمیرا قرار دارد و تنها چند قدم تا کافه های بیشمار ساحلی و مرکز خرید ساحلی ‘The Beach’ فاصله دارد.

هتل هتل هیلتون دبی د واک در روبروی خواهرش هتل هیلتون دبی جمیرا قرار دارد و مهمانان می‌توانند از رستوران ها،‌کافه ها و ساحل شنی اختصاصی هتل دبی جمیرا استفاده کنند.

هتل های Hilton Dubai Jumeirah Resort، JBR Apartments و Zenith- JBR در مجاورت قرار دارند.

سرویس دهی هتل به صورت BB می‌باشد.

اتاق ها:

هتل هتل هیلتون دبی د واک در مجموع دارای ۳۸۹ اتاق است که در ۳۵ طبقه این هتل جای گرفته اند.

اتاق های این هتل به شرح زیر تفکیک می‌شوند:


برچسب : هتل هیلتون دبی د واک - دبی - هتل - هتل دبی
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
هتل استار مترو دبی

هتل استار مترو دبی

قیمت هتل استار مترو دبی

رزرو هتل استار مترو دبی

درباره هتل استار مترو

هتل آپارتمان استار مترو” (Star Metro Deira Hotel Apartments) در منطقه دیره شهر دبی واقع شده است. هتل استار مترو در مجاورتخیابان صلاح الدین قرار دارد. موقعیت مکانی مناسب این هتل به گونه ای است که هم برای تاجران و هم برای کسانی که با مقاصد تفریحی به دبی سفر می‌کنند مناسب است.

ایستگاه مترو صلاح الدین در ۲۰۰ متری هتل واقع شده است که می‌توانید از طریق آن به تمام مناطق دبی سفر کنید.

هتل استار مترو۱۵ دقیقه به وسیله تاکسی تا مرکز خرید دبی مال، مرکز تجارت جهانی و برج خلیفه فاصله دارد. مرکز خرید سیتی سنتر دیره ۴ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. همچنین بازار های الغریر (Al Ghurair)، اسپلش (Splash)، ریف مال (Reef Mall)، هوم سنتر (Home Center) و بازار انصار گالری (Ansar Gallery) چند قدم با این هتل فاصله دارد.

هتل های Ramada Deira، Asiana Hotel Dubai، Royal Falcon Hotel، Crowne Plaza Dubai Deira و Dream Palace Hotel در مجاورت هتل استار مترو قرار دارند.

سرویس دهی هتل به صورت BB می‌باشد.


برچسب : هتل استار مترو دبی - مترو دبی - هتل مترو دبی
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
هتل بنتا گرند دبی

هتل بنتا گرند دبی

قیمت هتل بنتا گرند دبی

رزرو هتل بنتا گرند دبی

http://pix2.agoda.net/hotelimages/233/233073/233073_15082618020035133447.jpg

درباره هتل بنتا گرند دبی

هتل بنتا گرند” (Benta Grand Hotel) در منطقه دیره شهر دبی واقع شده است. موقعیت مکانی مناسب این هتل به گونه ای است که هم برای مقاصد تفریحی و هم برای مقاصد تجاری مناسب می‌باشد. ایستگاه اتوبوس در۴۵۰ متری و ایستگاه مترو در ۱ کیلومتری هتل واقع شده است.

هتل بنتا گرند ۲ کیلومتر تا مرکز خرید Daty To Day حدود ۱۰ کیلومتر تا مرکز خرید دبی مال، مرکز تجارت جهانی و برج خلیفه فاصله دارد. مرکز خرید سیتی سنتر دیره ۴ کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

مراکز خرید النخیل (Al Nakheel Centre) و مکتوم هریتیج (Maktoum Heritage Souq) در نزدیکی این هتل قرار دارند.

هتل های Marco Polo Hotel، Dubai Palm Hotel، Icon Hotel Apartments، Fortune Grand Hotel و Montreal Hotel در مجاورت هتل بنتا گرند قرار دارند.

سرویس دهی هتل به صورت BB می‌باشد.


برچسب : هتل بنتا گرند دبی - دبی - هتل دبی
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
بلیط دبی – بلیت دبی

بلیط دبی – بلیت دبی

بلیط دبی – بلیت دبی

 خرید بلیط دبی

قیمت های بلیط دبی

بلیط دبی

مدت زمان پرواز تهران به دبی ۲ ساعت می باشد و فاصله هوایی تهران به دبی ۱۲۱۵ کیلومتر است.

بلیط دبی با پرواز امارات بلیط دبی با پرواز امارات

هواپیمایی امارات همه روزه به مقصد دبی و بلعکس پرواز دارد کهبلیط امارات دبی فقط به صورت سیستمی بفروش می رسد. ساعت پرواز امارت دبی برای پرواز رفت ساعت های ۵:۰۰ و ۱۱:۴۰ می باشد و برای پرواز برگشت ساعت های۰۰:۵۵ ، ۷:۴۵ و ۱۸:۴۵ می باشد، البته بصورت نرمال فقط دو تا از پروازهای برگشت برگزار می شود که ساعت آن در روزهای مختلف متفاوت است.

بلیط دبی با پرواز تابان بلیط دبی با پرواز تابان

بلیط به مقصد دبی با پرواز تابان با هواپیمای ایرباس و در روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته انجام می دهد. ساعت پرواز تابان دبی، برای پرواز رفت ساعت ۱۵:۰۰ برای پرواز برگشت ساعت ۱۷:۴۰ می باشد.

بلیط دبی با پرواز کاسپین بلیط دبی با پرواز کاسپین

هواپیمائی کاسپین پرواز خود به مقصد دبی را با بوئینگ MD انجام می دهد. ساعت پرواز کاسپین دبی برای پرواز رفت ساعت ۱۷:۲۰ و برای پرواز برگشت ساعت ۲۰:۳۰ خواهد بود. پرواز کاسپین دبی فول چارتر بوده و بلیطآن به صورت سیستمی بفروش نمی رسد.

بلیط دبی با پرواز آسمان بلیط دبی با پرواز آسمان

بلیط به مقصد دبی با هواپیمائی آسمان در روزهای شنبه، دوشنبه،چهارشنبه و پنج شنبه پرواز رفت و برگشت را اجرا می کند. ساعت پرواز آسمان برای پرواز رفت ۱۵:۰۰ و ساعت پرواز آسمان برای پرواز برگشت آن ۱۷:۴۵ می باشد و معمولاً پرواز آسمان دبی با هواپیمای ایرباس انجام می پذیرد. بلیط آسمان دبی معمولاً فول چارتر است و به صورت سیستمی به فروش نمی رسد.

بلیط دبی با پرواز ایران ایر بلیط دبی با پرواز ایران ایر

بلیط به مقصد دبی با پرواز ایران ایر هر روز هفته در ساعت ۸:۰۰ پرواز می کند و ساعت ۲۱:۱۰ به ایران باز می گردد البته به استثنای جمعه ها که ساعت رفت پرواز ۱۸:۳۰ و ساعت برگشت آن ۲۱:۵۰ می باشد و معمولاً نیز این پرواز با ایرباس انجام می پذیرد. پرواز ایران ایر دارای دو نوع بلیط سیستمی و چارتر می باشد.


برچسب : بلیط دبی - بلیط دبی – بلیت دبی
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
نمایشگاه فرش دبی

نمایشگاه فرش دبی Oasis

نمایشگاه فرش دبی

خرید فرش از دبی

خرید قالی و قالیچه از دبی

Carpet & Arts Oasis 2015

 

تاریخ نمایشگاه : Sunday, 20th December 2015 – Friday, 15th January 2016

مدت : ۲۷ روز

موقعیت :Dubai World Trade Centre

Sheikh Zayed Road, Dubai

در این نمایشگاه شما میتوانید به بیش از ۱۰۰هزار نمونه فرش از کل دنیا دسترسی داشته باشید که از کل دنیا و از کشورهایمثل ایران و ترکیه و افغانستان گرد اوری شده اند


برچسب : نمایشگاه فرش دبی - دبی - خرید فرش از دبی - تور دبی
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
کنسرت دبی ژانویه Glow Twenty 16

کنسرت دبی ژانویه Glow Twenty 16

Glow Twenty 16

کنسرت های دبی برای ژانویه ۲۰۱۶

Glow Twenty 16

زمان کنسرت :Thursday, 31st December 2015

زمان برگذاری :۱ day


برچسب : کنسرت - کنسرت دبی -کنسرت دبی ژانویه
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
تور دبی عید نوروز ۹۵

تور دبی عید نوروز ۹۵

تور دبی عید نوروز

نرخ تور دبی عید نوروز ۹۵

 

تور دبی عید نوروز 95

شما میتوانید قبل از تکمیل ظرفیت و افزایش نرخ هتل ها و همچنین شلوغی ویزا و معطلی تحویل ویزای جدید از هم اکنون ویزا و هتل خود را با قیمت های کمتر رزرو نمایید


برچسب : تور دبی عید نوروز ۹۵ - دبی - دوبی - عید نوروز
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
هتل AL SARAB السراب دبی

هتل AL SARAB السراب دبی


رزرو هتل  AL SARAB السراب دبی

بررسی هتل  AL SARAB السراب دبی

هتل  AL SARAB السراب دبی

درباره هتل السراب

هتل السراب” (Al Sarab Hotel) در منطقه دیره شهر دبی واقع شده است. این هتل در خیابان معروف و همیشه بیدار الرقه قرار دارد. موقعیت مکانی مناسب این هتل به گونه ای است که هم برای تاجران و هم برای کسانی که با مقاصد تفریحی به دبی سفر می‌کنند مناسب است.

ایستگاه مترو الرقه در ۶۰۰ متری هتل واقع شده است که می‌توانید از طریق آن به تمام مناطق دبی سفر کنید.

هتل السراب ۱۰ دقیقه به وسیله تاکسی تا مرکز خرید دبی مال، مرکز تجارت جهانی و برخ خلیفه فاصله دارد. مرکز خرید سیتی سنتر دیره ۲ کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

نهر دبی، بازار طلا، بازار ادویه و موزه Heritage Village از مناطق تاریخی و جذاب اطراف هتل می‌باشد که می‌توانید از آنها دیدن کنید.

هتل های Bluebay Black Stone Orchid Hotel، Skyline Deluxe Hotel Apartment، Saffron Hotel، Delmon Hotel، Taj Palace Hotel در نزدیکی هتل السراب قرار دارند.

سرویس دهی هتل به صورت BB می‌باشد.


تور دبی


برچسب : تور دبی - هتل السراب - دوبی
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
مراسم ویژه عید در کیش

مراسم ویژه عید در کیش


عید غدیر در کیش
از سه ، چهار روز قبل از عید غدیر زنان حسینیه ها را آب و جارو کرده و با پارچه های سیاه و سبز آینه و انواع تابلو ها را با شعارها و کلمات و تصاویرمذهبی تزئین می کنند. شب عید غدیر و روز آن در چند نوبت مراسم جشن و مولودی خوانی در حسینیه ها مخصوص مردان برگزار میشود.

 

مولودی خوانی و پذیرایی و دادن عیدی از جمله بخش های این مراسم است. منظور از عیدی دادن در این مراسم رسمی است که در آن شرکت کنندگان دست های یکدیگر را به نحو خاصی می گیرند به طوری که انگشت شست خود را روی شست دیگر فشار میدهند و این دعا را می خوانند: ” الحمد الله علی الکمال الدین ، الحمدالله اتمام نعمه و رضی رب وولایت علی بن ابی طالب”

 

در سالهای اخیر یکی از روحانیون حاضر در این مراسم چند دقیقه ای به همینمناسبت سخنرانی می کند ولی در گذشته که شیعیان کیش روحانی نداشتند این امرمتداول نبود و این مراسم حدود ساعت ۱۰-۹ صبح شروع و تا اذان ظهر ادامه داشت. هزینه این مراسم معمولا از بین خود مردم فراهم می شود.

 

در پایان این مراسم بخشی موسوم به نثور برگزار می شود. در این بخش کسانیکه بچه دار می شوند در خانواده نوزاد مقداری تنقلات و … با خود در یک سبد بزرگ به نام “جفیر” به حسینیه می اورند و روی سر نوزاد می ریزند و بچه های کوچک با سر و صدا تنقلات را از پایین جمع آوری می کنند. بخشی از این مراسم مربوط به نو عروسان است. مراسم نثور در روزهای ولادت حضرت محمد(ص) و حضرت علی(ع) و حضرت مهدی(ع) نیز انجام می شود.

عید فطر در کیش
از آغاز ماه رمضان بومیان جزیره روزه می گیرند و کسانی که “منازل القمر” رامی شناسند معمولا از غروب روز ۲۹ ماه رمضان در آسمان در روئیت ماه می مانند و در صورتی که ماه را ببینند فردا را عید اعلام می کنند. در حال حاضرتمامی مردم برای اطلاع از وضعیت هلال ماه گوش به رادیو و تلویزیون می سپارند.


برچسب : عید غدیر در کیش - عید فطر در کیش - کیش
نوشته شده در پنج شنبه دهم 10 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر
مراسم اهل هوا در کیش

مراسم اهل هوا در کیش


عکس های مراسم اهل هوا در کیش

اطلاعات مراسم اهل هوا در کیش

 

مراسم اهل هوا
درباره اهل هوا ، آنچه در کتاب اهل هوای غلامحسین ساعدی بدست میآید چنین است:

اهل هوا کسانی هستند که گرفتار یکی از بادها شده و بادهای مرموز و اثیریو جادویی را گویند که همه جا هستند و مسلط بر نوع بشر هیچ کس را قدرت مقابله با آنها نیست و آدمیزاد ، در مقابلشان راهی جز قربانی دادن و تسلیم شدن ندارد.

 

بادها همچون آدمیان مهربان یا بیرحم ، بینا یا نابینا ، کافر یا مسلمانند. هنگامی که باد سراغ کسی رفت و او را مرکب خود ساخت دیر یا زود ، مریض وهوایی اثر میکند. برای رهایی از درد و رنج باد ، باید نزد «بابا» یا «ماما»ی آن باد رفت. برای پایین آوردن و زیر آوردن و زیرکردن باد ، هر بابایا ماما مجالس و مراسم خاصی برای بازی کردن ترتیب می دهد. طی این مراسم باد را از تن بیمار بیرون می آورد. مجلسی ، سفره ای و خونی و این مراسم همان است که باد می خواهد و به وسیله همین هاست که باد صاف و بینا می شود وشخص مبتلا در جرگه اهل هوا در می آید.X