سایر امکانات
پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
تور یک روزه سوارکاری

هزینه تورهای سوارکاری


به طور کلی هزینه تور یک‌روزه سوارکاری چیزی میان 200 هزار تومان تا یک میلیون و 520 هزار تومان است.

 

تورهای با قیمت‌های مختلف، تفاوت زیادی با یکدیگر دارند، برای مثال توری که مبلغ آن یک میلیون و 520 هزار تومان است با عنوان تور ویژه متفاوت از سایر تورهاست.

 

از عواملی که باعث تغییر قیمت در تورهای سوارکاری می‌شود، تعداد افراد شرکت‌کننده در آن تور است، هر چه تعداد افراد حاضر در تور سوارکاری بیشتر شود، قیمت‌ها کمتر می‌شود.

 

تفاوت تورهای درجه یک، دو، سه و ویژه چیست؟


برگزارکننده یکی از تورهای اسب‌سواری گفت: در تورهای ویژه اسب‌سواری، اصیل‌ترین اسب‌ها از نظر نژادی با بهترین تجهیزات سوارکاری همراه با مربی سوارکاری و لیدر مجرب برنامه‌ریزی می‌شود.

 

او در ادامه بیان کرد: وعده و میان‌وعده غذایی به صورت منوی آزاد از هتل پنج ستاره تهیه می‌شود، بیمه تور ویژه سوارکاری هم از بهترین نوع بیمه و بالاترین غرامت در سطح کشور است.

 

این برگزارکننده تور در رابطه با تفاوت تورهای درجه یک، دو و سه گفت: تفاوت تور‌های درجه یک، دو و سه به کیفیت آنها مربوط است و به این شرح است که به عنوان مثال در تورهای درجه یک، مربی سوارکاری از فدراسیون در برنامه حاضر می‌شود اما در تور‌های درجه دو و سه به این شکل نیست و فقط لیدر حضور خواهد داشت.

 

او در ادامه بیان کرد: وعده غذایی در تورهای درجه یک به صورت منوی آزاد ازبهترین رستوران به انتخاب توریست تهیه می‌شود ولی در تورهای درجه دو فقط یک نوع غذای گرم از رستوران تهیه می‌شود و در تورهای درجه سه کیفیت وعده غذایی پایین‌تر است.

 

او گفت: در تورهای درجه یک اسب‌های با نژاد عالی در برنامه تور آورده می‌شود و به نسبت تورهای درجه دو، از زین و افسار و تجهیزات بهتری استفاده می‌شود، ولی در تورهای درجه دو اسب معمولی با زین و افسار آماده می‌شود و در تورهای درجه سه اسب‌هایی با کیفیت و نژاد پایین‌تر که حتی ممکن است بعضیاسب‌ها در تور درجه سه به جای زین، پالان داشته باشند.

 

او در رابطه با بیمه این تورها گفت: در تورهای درجه یک بهترین بیمه با بیشترین غرامت و در تورهای درجه دو و درجه سه به نسبت با غرامت کمتر بیمه انجام می‌شود.

 

تورهای سوارکاری کجا برگزار می‌شوند؟


مسوول این تور بیان کرد: ما ساکن استان سمنان هستیم و از این رو این تورهارا نیز در این استان برگزار می‌کنیم، که بستگی به فصل برگزاری تور دارد.

 

او گفت: در فصل پاییز و زمستان به دلیل سرد بودن هوا، تورهای ما در کویر ودر فصل‌های دیگر در جنگل‌هایی همچون جنگل ابر برپا می‌شود.

 

 


برچسب :
نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم 8 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (1) نظر
آتش‌سوزی آسمان خراشی در دبی
رسانه‌های محلی بامداد روز شنبه از وقوع آتش‌سوزی بزرگی در یکی از آسمان‌خراش‌های شهر دبی و تخلیه این مجتمع عظیم خبر دادند
.وقوع آتش‌سوزی گسترده در یکی از بلندترین آسمان‌خراش‌های شهر دبی امارات متحده عربی، مقامات این شهر را وادار به تخلیه ساختمان کرد.

تصاویر منتشر شده از این حادثه نشان می‌دهد در دستکم دو نقطه از برج، آتش‌سوزی در جریان است. گزارشی از مجروح یا کشته شدن ساکنان این برج تجاری-مسکونی، منتشر نشدهاست. تور دبی

 

برج موسوم به «مشعل مارینا» 79 طبقه، با ارتفاع نزدیک به 340 متر، در منطقه مارینا دبی واقع شده است. پایگاه خبری «کانفلیکت نیوز» دقایقی پس از آغاز حادثه گزارش داد که آتش تاکنون به دستکم 6 طبقه سرایت کرده است.

شبکه بی‌بی‌سی هم گزارش داده است که وزش شدید باد در ارتفاع بالا موجب شده تا آتش به سرعت به طبقات دیگر گسترش یابد.

شبکه راشاتودیدر گزارش از این حادثه اعلام کرده است که آتش از طبقات میانی آغاز شده و احتمال دارد تا 15 طبقه نیز گسترش یافته باشد. به نوشته پایگاه خبری «گالف نیوز»، چند هزار نفر از افراد، از ساختمان تخلیه شده‌اند.

 


برچسب : تور دبی تابستان 94-تور دبی شهریور 94-تور دبی از شیراز-تور دبی از شیراز تابستان 94-تور دبی از شیراز 92-تور دبی از شیراز پاییز 92-تور دبی از شیراز تابستان 92-تور دبی از شیراز پاییز 91-تور دبی از شیراز نوروز 93-تور دبی از شیراز نوروز 92-تور دبی از شیراز زمستان 92-تور دبی از شیراز تابستان 91-تور دبی پاییز 94-تور دبی مهر 94-تور دبی آبان 94-تور دبی هتل آتلانتیس-تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 91-تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 92-تور دبی هتل آتلانتیس 91-تور دبی هتل آتلانتیس نوروز 93-تور دبی هتل آتلانتیس پاییز 92-تور دبی هتل آتلانتیس 92-تور دبی هتل آتلانتیس زمستان 92-تور دبی هتل آتلانتیس 93-تور دبی هتل آتلانتیس بهار 93-تور دبی از مشهد-تور دبي از مشهد-تور دبی از مشهد پاییز 91-تور دبی از مشهد نوروز 92-تور دبی از مشهد پاییز 92-تور دبی از مشهد نوروز 93-تور دبی از مشهد 92-تور دبی از مشهد 93-تور دبی از مشهد تابستان 91-تور دبی از مشهد تابستان 92-تور دبی از اهواز-تور دبي از اهواز-تور دبی از اهواز 92-تور دبی از اهواز تابستان 92-تور دبی از اهواز تابستان 91-تور دبی از اهواز زمستان 92-تور دبی از اهواز نوروز 93-تور دبی از اهواز 91-تور دبی از اهواز پاییز 92-تور دبی از اهواز نوروز 92
نوشته شده در شنبه بیست و سوم 8 1394 توسط javadth1 | لينك ثابت | (0) نظر

X